تبلیغات
وبلاگ همسفر سمیه چمانه - دلنوشته
وبلاگ همسفر سمیه چمانه

با حرکت راه نمایان می شود

                              به نام خداوند یکتا

وقتی در کنگره آخر جلسه دستهای همدیگر را می گرفتیم تا دعا کنیم،وقتی به آن قسمتی می رسیدیم که می‌گوییم خداوندا تاریکی ها را تجربه کرده ایم من فقط اشک می ریختم وبه اعماق تاریکی های زندگیم فرو می‌رفتم و در قسمت در خواست یا آرزو از خداوند می‌خواستم که من را با روشنایی آشنا کند.


ورود من به کنگره مصادف شده بود با ماه مبارک رمضان  سال1395و بدون اینکه من متوجه باشم خداوند من را با روشنایی آشنا کرده بود ولی متأسفانه تاریکی های من آنقدر عظیم بود که متوجه آن روزنه کوچک روشنایی نبودم،ولی این را می‌دانستم که باید حرکت کنم واین باعث شد که هر چی راهنمای عزیزم می گفتن با گوش جان بخرم و مو به مو در زندگی کاربردی کنم.
گوش دادن به سی دی هایی که معرفی می‌شد انگار به درد یکی از مشکلات من می‌خورد وبا عملی کردن آن در زندگی مشکلم حل میشد ومن یک قدم به آرامش نزدیکتر می‌شدم،با دوری کردن از ضد ارزشها و انجام ارزشها هر روزی که می گذشت من به روشنایی نزدیکتر می‌شدم و این کاملا در زندگی ام مشخص بود.
من در کنگره یاد گرفتم که هر کس در هر جایگاهی است درست سر جای خودش هست خداوند صلاح دانسته و آن جایگاه را برای ما در نظر گرفته است.
من خودم همیشه از اینکه همسر یک مصرف کننده بودم ناراحت بودم و خودم را سرزنش می‌کردم وبا زمین و زمان درگیر بودم وفکر میکردم این مشکل فقط برای من است و من خیلی بدبخت هستم در کنگره با دیدن بقیه و اعلام سفر کردن اعضا متوجه شدم تنها نیستم همدردهای زیادی دارم.واگر مسئله اعتیاد همسرم نبود من کجا آموزشهای ناب کنگره کجا؟
و حالا متوجه شدم که خدا چقدر مرا دوست داشته که خواسته من با آموزشهای کنگره به تکامل برسم.
چه بسا انسانهایی هستند که اعتیاد ندارند وحال خوبی هم ندارند و جهان بینی ضعیفی دارند ومن همیشه وقتی با این دسته انسانها برخورد می‌کنم دلم برایشان می‌سوزد که نمیتوانند از آموزشهای کنگره بهره مند شوند وبه خودم می بالم و الان خیلی خوشحالم واحساس خوشبختی میکنم.
امیدوارم هر کس کنار رود خانه کنگره نشسته قایقش را در آب بیندازد وحرکت کند تا به دریا برسد واز دریا به اقیانوس واز فراز و نشیب های راه نترسد و بدانیم که بعد از هر سر بالایی یک مسیر راحت است.
امیدوارم همه ما این آرامش را تجربه کنیم.


همسفر رقیه

نوشته شده در سه شنبه 28 دی 1395 ساعت 11:05 ب.ظ توسط همسفر سمیه چمانه نظرات |


(تعداد کل صفحات:[cb:pages_total]) [cb:pages_no]
Template By : idealweb
قدرت گرفته از : mihanblog