تبلیغات
وبلاگ همسفر سمیه چمانه - سم زدایی یا سم نزدایی
وبلاگ همسفر سمیه چمانه

با حرکت راه نمایان می شود


من در کنگره متوجه شدم مفهوم سم زدایی وسم نزدایی چیست؟
اینها کاملا با هم متفاوت هستند ،مانند بود و نبود ،هر دو کلمه هستند اما خیلی متفاوت هستند.


کنگره 60 معتقد به این است که مواد مخدر برای انسانهای سالم که مصرف کننده نیستند سم محسوب می شود و مصرف آن باعث از تعادل خارج شدن سیستم ها ودر نتیجه مسمومیت میشود که در این صورت سم زدایی منجر به نجات بیمار میشود.
اما مواد مخدر برای فرد مصرف کننده نه تنها سم نیست بلکه برای او حکم دارویی را دارد که اگر مصرف نکند یا به جسم او مواد نرسد از تعادل خارج شده و در وضعیت خماری شدید یا محرومیت از مواد مخدر قرار میگیرد.
پس این چه سمی است که اگر شخص مصرف نکند حالش بد میشود واز تعادل خارج میشود.خارج کردن اثرات مواد مخدر از جسم بیمار نه تنها هیچ کمکی به او و درمانش
نمی‌کند بلکه او را در وضعیت بسیار بدی قرار می دهد و باعث فرق شدن بیشتر او در تخریب های اعتیاد و روی آوردن به مصرف داروهای روان گردان از جمله قرص و نمادهای دیگر میشود.
تجربه ای که من از این دستور جلسه دارم این است که برادرم مصرف تریاک به شکل خوراکی و شیشه داشت اما بعداز سم زدایی سه روز به حالت بی هوش بود ،بعد از بیهوشی وضعیت او بسیار بد شده بود به طوری که قیافه واندامش مثل یک جنازه شده بود،نه تنها تریاک و شیشه جواب گوی او نبود بلکه به کشیدن تریاک و کراک روی آورد وقرص هم به آن اضافه شد.
پس اعتیاد مسمومیت مزمن نیست بلکه جایگزینی مزمن است،چون مواد مخدر بیرونی جایگزین سیستم های تولید کننده مواد شبه افیونی و سیستم ضد درد بدن شده است.
از بنیانگزار کنگره آقای مهندس ممنون هستم که ما را به آگاهی و آرامش رساندند.
همچنین از راهنمای عزیزم سپاسگزارم.همسفر معصومه نامداری

نوشته شده در سه شنبه 5 بهمن 1395 ساعت 08:48 ب.ظ توسط همسفر سمیه چمانه نظرات |


(تعداد کل صفحات:[cb:pages_total]) [cb:pages_no]
Template By : idealweb
قدرت گرفته از : mihanblog