تبلیغات
وبلاگ همسفر سمیه چمانه - برداشت از سی دی خدمت(استاد امین)
وبلاگ همسفر سمیه چمانه

با حرکت راه نمایان می شود

گاهی نیم بهتر از کامل است

در سی دی خدمت آقای امین در مورد تعادل صحبت می کنند.
مهم ترین موضوع تعادل و حفظ آن است و بنیان هر چیزی بر حسب تعادل مفهوم پیدا می‌کند.
اولین شرط حفظ و بقای حیات،داشتن تعادل است.
تعادل قانون است نمی‌شود آنرا تغییر داد و در نتیجه نیروهای اهریمنی ما را به افراط و تفریط می کشانند برای خارج کردن از چرخه طبیعی حیات.
همه چیز در کائنات اندازه دارد حتی محبت هم اگر به افراط کشیده شود تخریب دارد و خدمت کردن و تمام امورات زندگی باید به اندازه باشد.
قبل از انجام هر کاری ابتدا حد و مرز آن راه مشخص کنیم.
یکی از راههایی که بخواهیم انسان‌ها را نابود کنیم این است که مسؤولیت هایی که به افراد می‌دهیم مطابق با ظرفیت وقابلیت آنها نباشد،یعنی مسئولیت بیشتر یا کمتر از ظرفیت وتوانایی های فرد باشد.
اگر مسئولیت داده شده بیشتر از قابلیت وتوانایی فرد باشد اول خوش به حالش می‌شود اما بعدها میزان تفاوت انرژی سر ریز می شود و فرد بلد نیست انرژی اضافه را چگونه و کجا خرج کند چون دانایی اش را ندارد  در نتیجه انرژی را هدر می‌دهد وتخریب به همراه دارد.
جایگاه به تنهایی مهم نیست عملکرد مهم است
و همین طور بر عکس فردی که توانایی بالایی دارد مسئولیت کمتر و پایین تری بدهیم فرد دچار اختلال می‌شود و کلافه شده و متلاشی می شود.
در کنگره سفر اولی و سفر دومی باید متناسب با شرایط خودش خدمت کند ودر این مسیر تکاملی عجله نکند ، همیشه خدمت بیشتر گرفتن خوب نیست اجازه بدهیم دیگران هم خدمت کنند.
با چند خدمت گرفتن در واقع همه جا هستیم ولی هیچ جا نیستیم و کمرنگ میشویم و این گونه شناگر نمی شویم بلکه فقط کمی خیس می‌شویم.
حواسمان باشد که روی چه چیزهایی تمرکز کنیم تا انرژی بگیریم در کنگره بدون انرژی درمان اتفاق نمی افتد.
کمک راهنما همسفر سمیه

نوشته شده در سه شنبه 19 بهمن 1395 ساعت 09:38 ب.ظ توسط همسفر سمیه چمانه نظرات |


(تعداد کل صفحات:[cb:pages_total]) [cb:pages_no]
Template By : idealweb
قدرت گرفته از : mihanblog