تبلیغات
وبلاگ همسفر سمیه چمانه - مشارکت در باب دستور جلسه
وبلاگ همسفر سمیه چمانه

با حرکت راه نمایان می شود

با حرکت راه نمایان می‌شود


سلام دوستان رقیه هستم همسفر مهدی:
من در زندگی همیشه در حال حرکت بودم چون حرکت جز قانون کائنات و هستی می‌باشد و هیچ چیز در حال سکوت نیست ولی اینکه چگونه حرکت کنی ودر چه راهی حرکت کنی مهم است.لازم به ذکر است که بدون مقدمه وبررسی کردن نمیتوانیم فرمان حرکت را صادر کنیم به امید اینکه با حرکت راه نمایان می‌شود.
وقتی که ما در مقوله ترک اعتیاد به نتیجه نرسیدیم در این حال و احوال بود که با کنگره آشنا شدیم ،بعد از تحقیق و بررسی به این نتیجه رسیدیم که درمان اعتیاد فقط در کنگره امکان پذیر است پس شروع کردیم به حرکت و گرفتن آموزش ها و عملی کردن  آنها،یک به یک واد ی های کتاب عشق را پشت سر گذاشتیم تا اینکه به واد ی هشتم رسیدیم و من خوب درک کردم که حرکت کردن بدون اطلاعات و بررسی و تحقیق ممکن است من را به بیراهه و نابودی بکشاند.در این مسیر هم انرژی هدر رفته و هم نتیجه حاصل نشده است،پس هدف را مشخص کردم و استوار و محکم به سمت هدف تعیین شده پیش می‌روم و به امید قدرت مطلق با قدم گذاشتن در صراط مستقیم ،نیروهای مثبت هم به کمک من خواهند آمد و راه را نشان خواهند داد.
سلام دوستان سودابه هستم همسفر هادی:
همه چیز در حرکت شکل می‌گیرد و هیچ موجودی نباید در حالت ساکن یا راکد باشد چون اگر انسان بی حرکت باشد و راکد بماند میشود مثل یک مرداب که آب داخل آن همیشه بد بو و گندیده است چون حرکتی ندارد. در حرکت است که راه به ما نشان داده می‌شود.
مثل مسافر من که اگر در حالت ساکن میماند و حرکت نمی کرد هیچ وقت معجزه رهایی را نمی دید و نمی چشید.
زندگی در دنیاهای دیگر هم با حرکت است در غیر این صورت همه چیز نابود می‌شوند.
نتیجه گیری اینکه داشتن هدف در حرکت خیلی مهم است و باید با دانش خودمان راه درست را انتخاب کنیم تا اسیر راه بد و شیطانی نشویم.
سلام دوستان فاطمه هستم همسفر جعفر:
واد ی هشتم و این جمله که با حرکت راه نمایان می‌شود مثل یک قانون است و این همان قانون در صراط مستقیم حرکت کردن است که با حرکت راه برای ما مشخص می‌شود.
به اعتقاد من همسفر اگر ما در کنگره ودر زندگی در صراط مستقیم حرکت درست را انجام ندهیم موفق نخواهیم شد،همین طور برای مسافرانمان هم این گونه است و با شروع حرکت مسیر برایشان هموار می‌گردد.
با حرکت علم،عشق،محبت ،پول و ثروت و تمام چیزهای با ارزش نمایان میسر می‌شود.
ما باید حرکت را از خودمان شروع کنیم.

نوشته شده در یکشنبه 20 فروردین 1396 ساعت 09:00 ب.ظ توسط همسفر سمیه چمانه نظرات |


(تعداد کل صفحات:[cb:pages_total]) [cb:pages_no]
Template By : idealweb
قدرت گرفته از : mihanblog