تبلیغات
وبلاگ همسفر سمیه چمانه - مشارکت در مورد واد ی پنجم
وبلاگ همسفر سمیه چمانه

با حرکت راه نمایان می شود

همسفر رقیه:
با خواندن واد ی پنجم فهمیدم که هر فکر خوبی که در سر می پرورانم باید عملی کنم وبه خواسته ام برسم،ولی نمی دانستم که کدام یک از فکرهای من منطقی هستند و کدام غیر منطقی که به کمک آموزشهای کنگره که توسط راهنمای عزیزم در اختیار من گذاشته شد من تقریبا در صراط مستقیم قرار گرفتم و آرامش به زندگی من بازگشت و توانستم ساختارهای فکرم را از قوه به فعل تبدیل نمایم و با سه اصل پندار سالم ، گفتار سالم و کردار سالم به یک زندگی ایده آل برسم و این آرامش را از وادی پنجم دارم.
همسفر زهرا:
از واد ی اول تا پنجم باید با تفکر مثبت و برنامه ریزی به تزکیه و پالایش برسیم ودر وادی پنجم بتوانیم ساختارهای فکری به ساختارهای عملی و اجرایی تبدیل نمائیم.
همسفر فاطمه محمدی:
در چهار وادی قبل کاملا در مورد تفکر صحبت میکند و به من گوشزد میکند که قبل از انجام هر کاری تفکر نمایم و کلیه جوانب آن را مورد بررسی قرار دهم وبعد که تصمیم به انجام آن کار گرفتم تفکر خود را از قوه به فعل تبدیل نمایم.
همسفر معصومه:
اگر بتوانیم وادی پنجم را درک کنیم وبه اجرا در بیاوریم،میتوانیم به آرامشی که همواره در زندگی پی آن میگردیم برسیم.
در متن واد ی ذکر شده برای رسیدن به این امر مهم باید هفت پله را در زندگی خود کاربردی کنیم.پرداختن به هر کدام از این هفت پله زمان زیادی را طلب میکند،ولی اگر ما در زندگی هدفی داشته باشیم نباید سستی به خود راه داد.
همسفر سمیرا:
برای رسیدن به هدف درست باید راه سختی را پشت سر گذاشت اما در رسیدن به هدف نادرست راه آسان است.
همسفر مه لقا:
برای رسیدن به هدف نهایی ،تفکرات مثبت همراه با حرکت،دوری از تمام ضد ارزشها،توکل،تسلیم در برابر خداوند با تمام مشکلات،انسان را در نهایت به پیروزی خواهد رساند.

نوشته شده در سه شنبه 21 دی 1395 ساعت 08:17 ب.ظ توسط همسفر سمیه چمانه نظرات |


(تعداد کل صفحات:[cb:pages_total]) [cb:pages_no]
Template By : idealweb
قدرت گرفته از : mihanblog