تبلیغات
وبلاگ همسفر سمیه چمانه - خلاصه گزارش عملکرد لژیون روز دوشنبه96/5/2 سی دی نتیجه
وبلاگ همسفر سمیه چمانه

با حرکت راه نمایان می شود

امروز الحق به این نتیجه رسیدم که مثلث جسم،روان و جهان بینی برای تمام انسان ها جزو واجبات و ضروریات است
درابتدا جلسه به مشارکت گذاشته شد.

همسفر رقیه:
جناب مهندس در این سی دی فرمودند :(بعد از گذشت بیست سال به این نتیجه رسیدم که جهانبینی تنها مختص کسانی که می خواهند اعتیاد خود را درمان کنند نیست وبرای تمامی افراد جامعه وحتی مردم جهان است).
اکثر داروها به درد درمان بیماری ها نمی خورند وایشان مجبور شدند برای درمان اعتیاد از خود تریاک استفاده کنند.
با تغذیه مناسب می توانیم تمامی املاح معدنی و ویتامین ها را به جسم خود برسانیم تا جسم سالمی داشته باشیم که البته ورزش کردن وخواب مناسب نیز به این ماجرا کمک شایانی می کند .
انسانها به ظاهر خود بیشتر اهمیت می دهند وهمین جریان باعث شده که به جسم خود اهمیت زیادی ندهند ودچار انواع مریضی بشوند .
مادر همه ی مریضی ها دو مرض به نام های :1:بی خوابی 2:یبوست است که با درمان این دو اکثر مشکلات حل می شود.
همسفر نسرین:
اقای مهندس گفتند : افراد در کنگره با آموزش جهانبینی یاد میگیرند که وسط حرف یکدیگر نپرند وبه یکدیگر احترام بگذارند در حالی که خیلی ها حتی اعتیاد هم ندارند ولی به هم توهین می کنند واز نظر جهان بینی مشکلات زیادی دارند.
حس یک گیرنده قوی است واولین نیروی به کار گیری قوه ی عقل است وخیلی مهم است که حس ما سالم باشد .بعد از حس خواست باید باشد .بعد از خواست حرکت کردن مهمترین بخش جریان است تا ما به یک نتیجه خوب برسیم .
حس احتیاج به جاذبه دارد .مثلا اگر ما بخواهیم قاضی شویم حتما باید قاضی بودن برای ما جذاب باشد تا ما بتوانیم به ان کار بپردازیم.
همسفر سمیه محمدی:
اکثر انسان ها از فقر غذایی رنج می برند .فقر غذایی به این معنا نیست که ما گرسنه می مانیم به این معناست که ما غذای سالم نمی خوریم تا جسم ما سالم بماند مثلا پیتزا می خوریم یا غذاهایی مصرف می کنیم که ارزش غذایی ندارد وجسم خود را در معرض عنواع بیماری قرار می دهیم .
خیلی از بزرگان در گذشته می خواستند که فقط با درمان جهان بینی انسان ها را به تعادل برسانند ولی این کا غیر ممکن است وحتما باید جسم ،روان ،جهان بینی هر سه در یک اندازه رشد کنند تا نتیجه حاصل شود .
همسفر سکینه:
اکثر انسانها به خاطر لذت جویی است که فقط به ظاهر خود اهمیت می دهندو سلامتی خود برایشان بی اهمیت می شود وحاضر هستند پول زیادی صرف جراحی های زیبایی که اصلا نیازی به انها نیست بدهند ولی یبوست خود را که منشا همه ی بیماریهاست را درمان نکنند .
با ورزش کردن وتغذیه مناسب می توانیم جسم خود را سالم نگه داریم .
حس اولین نیرویی است که عقل به ان احتیاج دارد که بتواند کاری را انجام دهد .واگر حس نباشد هیچ کاری صورت نمی گیرد .
همسفر فاطمه محمدی :
افکار انسانها باعث شده انها به ظاهر خود بیشتر از سلامتی اهمیت بدهند ونعمت سلامتی را از یاد ببرند.
در هر کاری استقامت وصبوری خیلی مهم است .مثلا اگر یک راهنما لژیون زد شاید تا شش ماه رهجو نداشته باشد وشاید یک رهجو داشته باشد ولی با استقامت وصبوری به راه خود ادامه بدهد تا به یک نتیجه مطلوب برسد .
همسفر الهام:
جسم انسان به اندازه جهانبینی ان حائز اهمیت است اگر انسان از جسم سالمی برخوردار نباشد ناخوداگاه روان ان نیز به هم می ریزد .
حس سالم داشتن خیلی مهم است وباعث می شود نیرو های الهی را جذب کنیم ودر مسیر درست حرکت کنیم ولی اگر حس های ما الوده باشدالقا های شیطانی را جذب می کنیم واز مسیر حرکت درست منحرف میشویم وهمین باعث می شود که به نتیجه خوبی نرسیم.یکی از راه های داشتن حس سالم تزکیه وپالایش است .
همسفر زهرا:
در غذا ها باید به اندازه کافی منیزیوم ،پتاسیم،اهن،ید و..... وجود داشته باشد ولی متا سفانه به دلیل نخوردن غذا های سالم  جسم ما در فقر بسر میبرد که عامل بیماری ها همین فقر غذایی است.
هر انسانی قدرت رادوست دارد.مثلا یک رهجو دوست دارد که راهنمای قدر وقدرتمندی داشته باشد همین طور بچه ها دوست دارند پدر ومادر قوی داشته باشند.
انسان زمانی به ارامش می رسد که جسم روان وجهانبینی خود را به تعادل برساند.
هنگامی که حس کامل ،خواست کامل ،حرکت کامل ،صورت میگیرد انسان به نتیجه میرسد وگاهی این نتیجه 100   در 100 نیست ولی هر چقدر که باشد ما برنده هستیم.
در حس جاذبه خیلی مهم است اگر ما به کاری حس پیدا کردیم خیلی مهم است که اون کار جاذبه داشته باشه .
سلام دوستان سمیه هستم یک همسفر:
 در این سی دی به اهمیت مسئله جهان بینی برای زندگی زیبا و مسالمت آمیز پرداخته است ،ابتدا آموزش جهان بینی و سپس کاربردی کردن آن  و در کنار آن توجه به دو ضلع دیگر این مثلث یعنی جسم،روان ، باید هر سه ضلع این مثلث به یک اندازه رشد کند وگر نه نتیجه خوبی حاصل نمی شود .
برای درمان همه ی بیماری ها به تعادل رسیدن جسم روان وجهان بینی الزامی است.
انسانها به جسم خود توجه نمی کنند واگر هم اهمیت بدهند فقط به ظاهر آن میپردازند و آن هم به خاطر لذت جستن از آن  ،غافل از اینکه جسم هم نیاز به مراقبت و نگهداری دارد . جسم نیاز به تغذیه مناسب،خواب مناسب،و ورزش دارد .
حتی نوع تفکر ما هم مهم است که اگر صحیح نباشد به جسم اسیب های شدیدی وارد می کند .
درکنار درمان جسم جهان بینی نیز باید سالم شود که با درمان جهان بینی  روان نیز نا خوداگاه به درمان می رسد .
اهمیت حس در این  بخش بیان شده است .
حس تعیین می کند که امروز ما چگونه می گذرد.
حس یک گیرنده است و چیزهایی را که ما با حواس ظاهری و باطنی حس میکنیم  خوراک روح و جسم ما خواهند شد.چون چیزی که ما میبینیم یا می شنویم یا لمس می کنیم یا مزه میکنیم در واقع همان تغذیه ما هستند.به همین دلیل باید در مورد غذای روح هم تصمیمات جدی بگیریم .مثلا هر چیزی را گوش نکنیم یا نبینیم و......
ما برای انجام هر کاری احتیاج به حس سالم داریم وخواست نیز باید عمیق وریشه دار باشد تا محکم واستوار باشیم تا حرکتمان صحیح باشد تا نیرو های الهی نیز به کمکمان بیایند .
با تکرار وتمرین حس ها تغییر می کنند و حس قابل انتقال است وتغییر حس در ما موجب می شود که حسمان را به اطرافیان انتقال دهیم وحس ان ها نیز تغییر کند .         


نوشته شده در پنجشنبه 5 مرداد 1396 ساعت 12:51 ب.ظ توسط همسفر سمیه چمانه نظرات |


(تعداد کل صفحات:[cb:pages_total]) [cb:pages_no]
Template By : idealweb
قدرت گرفته از : mihanblog