تبلیغات
وبلاگ همسفر سمیه چمانه - خلاصه گزارش عملکرد لژیون روز دوشنبه96/5/30(عبور از منطقه ،60درجه زیر صفر)
وبلاگ همسفر سمیه چمانه

با حرکت راه نمایان می شود

عبور از منطقه 60درجه زیر صفر یعنی عبور از همه تاریکی ها 

سلام دوستان سمیه هستم همسفر :
ما در کنگره برای درک مطالب ومفاهیم آن ازمثال استفاده می کنیم که یکی از مثال ها  پیام عبور از منطقه 60 درجه زیر صفر است .در این پیام درمان اعتیاد به سفر تشبیه شده که این سفر در سرمای60 درجه زیر صفر اتفاق می افتد.
60درجه زیر صفر نماد سرمای شدیدی است که همه چیز از بین رفته است وفقط چیز های کمی باقی مانده است .
در این پیام جهل ونادانی رانیز به سرما تشبیه کرده است .وقتی گرما وانرژی ونور نیست تاریکی وسرما همه جا را فرا می گیرد مثل نبود آگاهی که جهل را به همراه دارد.
در مسیر این سفر به دلیل سرما ، یخبندان ، دره های عمیق ،با مشکلات زیادی برخورد میکنیم که باید تمامی اصول سفر را رعایت کنیم وبا صبر وحوصله به مسیر ادامه دهیم وبی سرو صدا حرکت کنیم در غیر این صورت باعث ریزش بهمن وقندیل ها می شویم وممکن است  به ته دره سقوط کنیم .
در این قسمت این مثال ها همه به خاطر این است که ما مفهوم سفر وسختی درمان اعتیاد را درک کنیم مثلا خماری خیلی برای ما قابل  درک  و لمس کردن نیست ولی قرار گرفتن در هوای خیلی سرد و دست های یخ زده و بی حسی برای ما قابل حس کردن است.
وهمین صبور بودن خود نشانه عقل رو به تکامل ماست وکمک شایانی به حل مشکلات ما میکند.
درسفر باید تجهیزات کامل را همراه داشته باشیم که این تجهیزات را آگاهی ودانایی ما تشکیل می دهد و آموزش های کنگره که هر جا به مشکل برخوردیم بتوانیم از آن بهره ببریم .
در این پیام لیدی جنز به مهندس می گوید :
سرمای 60 درجه زیر سفر همین سفری است که شما آغاز نموده اید (منظم شدن وعده ها و کم کردن دو وعده )ومشکلاتی که با آن دست وپنجه نرم می کنید .وشما آغاز این مطلب هستید پس ماجرای سفر خود را بنویسید وتبدیل به کتاب کنید تا هم برای حاضرین وهم غایبین مورد استفاده قرار بگیرد .
دکتر لویی نیز به مهندس می گویند:
شما نصف راه را طی نموده اید در حالی که مهندس تازه اوایل سفر بودند که منظور ایشان از این صحبت این بود که با فکر کردن وشروع نمودن یک موضوع نصف راه طی شده است .
ایشان می گویند:برای بیداری حس ها باید سلول ها بیدار شوند وبرای بیداری سلول ها بیداری الکترون ها ضروری میباشد (زیرا هر سلول از الکترون تشکیل شده است ).
در پی این اتفاق نیروهای ایزدی نیز به ما کمک می کنند .
وخداوند به شرطی به انسان کمک می کند که انسان در صراط مستقیم باشد .وصراط مستقیم راه صاف و هموار نیست خیلی هم دشوار وپیچ در پیچ به نظر می رسد .وهر چیز با ارزش خیلی سخت به دست می آید .و این سختی ها است که انسان را با تجربه ،پخته و به تکامل می رساند .
درست نقطه مقابل صراط مستقیم نیروهای منفی وجود دارد که به ظاهر خیلی لذت بخش است وکار در صراط مستقیم را خیلی دشوار می کند .
انسانی که در حیات مادی زندگی می کند از قطره شروع می شود چه از نظر جسمی چه از نظر روحی وبه دریا وبه اقیانوس منتهی می شود .
که منظور همان آگاهی و دانایی وتکامل عقل است .
بعد از طی کردن همه ی سختی ها آن می شویم که باید باشیم .وآن همان خدایی بودن است .
انسان باید با تزکیه وپالایش ودوری ازضدارزش ها جایگاه اصلی خود را پیدا کند وبه آن برسد .
انسانها از قبل خیلی قدرت مند بودند که توسط القاء های منفی این قدرت از آنها گرفته شده که با تزکیه وپالایش این قدرت را باید پس بگیرند.
با قرار گرفتن در راه ضد ارزش ها اولین چیزی که از دست دادیم اختیار است مثلا یک مصرف کننده اصلا دوست ندارد مصرف کند ولی نیروهای منفی به او می گویند مصرف کن واو مصرف می کند .
همه ی انسانها عقاب درون دارند که یک سری ویژگی دارد مثل تیز بین بودن ،قوی بودن،ممکن است گاهی این عقاب از بین برود وتبدیل به یک نیروی ضعیف شود .
در قسمت اخر معنویات ،مادیات را به همراه دارد و وقتی به دنبال معنویات می رویم برکت ، روزی مان  می شود .
همه ی ما وقتی وارد لژیون تازه واردین شدیم به ما گفتند که باید سفر کنیم وبه ما هم واژه ی همسفر دادند وما فکر کردیم که این سفر یک سفر لذت بخش وبی خطر است به همین دلیل با مشکلات با بی صبری برخورد کردیم .
در حالی که در پایان سفر اول ما از 60 درجه زیر صفر تازه به صفر درجه رسیده ایم وتازه زمین ما قابل کاشتن شده است .
خیلی خوب به یاد دارم که در سفر اول با خواندن این پیام سختی و دشواری مسیر سفر  کاملا برایم آشکار شد و این سختی ها را به جان خریدم و آماده تر و محکم تر قدم برداشتم به عشق رسیدن به مقصد و  بازگشت گرما و شور و نشاط و انرژی به کانون خانه ام و دستانی که دیگر هیچ گرمایی نداشت برایم رنج آور بود اما خدا را شکر به برکت کنگره و درمان مسافرم امروز شعله عشق و محبت در زندگی همه ما شعله می‌کشد.
برای همه عزیزان سفر اولی عبور موفقیت آمیز از منطقه 60درجه زیر صفر را آرزو دارم.


نوشته شده در جمعه 3 شهریور 1396 ساعت 01:47 ب.ظ توسط همسفر سمیه چمانه نظرات |


(تعداد کل صفحات:[cb:pages_total]) [cb:pages_no]
Template By : idealweb
قدرت گرفته از : mihanblog