تبلیغات
وبلاگ همسفر سمیه چمانه - خلاصه گزارش عملکرد لژیون روز دوشنبه 96/6/6 سی دی ساختن قالب
وبلاگ همسفر سمیه چمانه

با حرکت راه نمایان می شود

با نیروی الهی و خواست عقلانی می شود پیکره را بازسازی نمود.


درابتدا جلسه به مشارکت گذاشته شد .

همسفر رقیه: 

اقای مهندس نمی خواستند فقط تر ک اعتیاد انجام دهند بلکه قصد اصلی ایشان تربیت انسان واستادبود تا بتوانند به دیگران آموزش بدهند .
اصل کار کنگره ساختن قالب است وخیلی مهم است که این قالب معیوب نباشد تا محصول بدست امده معیوب نباشد وهمچنین قالب محکم باشد تا بعد از مدتی ازبین نرود وماندگار باشد .
واین قالب نباید قالب خشت یا طلا باشد چون قالب انسان است وخیلی بالا تر از این صحبت هاست .

همسفر سمیه :

محبت باید اندازه داشته باشد درست مثل باریدن باران که اگر زیاد ببارد سیل است واگر کم ببار خشک سالی است ولی به اندازه آبادانی وبرکت است .
انسانها در هر کاری نیاز به اجازه خداوند دارند .چگونه ؟این طور که اگر ما به کسی محبت کنیم خداوند اجازه می دهد که دیگران در حق ما محبت کنند ویا برعکس اگر دیگران راقضاوت کنیم خداوند اجازه می دهد که دیگران در مورد ما قضا وت کنند .
همسفر ومسافر باید در سفر راسخ باشند ومحکم واستوار سفر کنند ونواقص را بر طرف کنند.
خیلی از انسانها جایگاه بالایی را بازحمت فراوان به دست آورده اند که اعتیاد این جایگاه را نابود می کند وبه پستی می کشاند.
اعتیاد از مرض وبا هم بدتر است زیرا مرض فقط جسم انسان را از بین می برد درحالی که اعتیاد جسم وجان وروح را هم از بین می برد.

همسفر سکینه :

خداوند فرمانده جهان است وفرمان او نافذ و شو شود است همینطور که انسان فرمانده جسم خود می باشد .حال این فرماندهی بر اثر اعتیاد از بین رفته است به طوری که اگر شخص معتاد مواد مصرف نکند دیگر اختیار اعضای بدن خود را ندارد .مانند عطسه کردن یا پرش پا و.....
در صورت اینکه بخواهیم فرمانروایی جسم خود را پس بگیریم نیروهای الهی به ما کمک می کنند اگرخواسته های ما عقلانی باشد .
درمان اعتیاد نیاز به زمان دارد وباید ذره ذره رو به بهبودی برود .درست مثل بزرگ شدن بچه که کم کم است .

سلام دوستان سمیه هستم همسفر:

پیام هایی که اساتید مهندس براشون می فرستند همه مانند یک تابلوی راهنمایی می مانند که ایشان را هدایت می کنند .وبرای باز کردن مسیر است .
در این پیام هم می خواهند به مهندس بگویند که ایشان یک قالب هستند آن هم قالبی الگویی ، پس باید کاملا سالم و بی عیب و نقص باشد.
مهمترین قسمت درمان جسم وبه تعادل رسیدن آن است .
برای درمان باید مسافر و همسفر  عزم راسخ داشته باشند و با تمام وجود در جهت خواسته خود حرکت کنند.
در پیام گفته شد که خداوند فرمانروای کل هستی است وما نیز فرمانروای جسم خود هستیم .حال ببینیم چقدر از فرامین ما اجرا میشود؟
به دلیل دور بودن از فرمان عقل  است که ما نمی توانیم بعضی از فرمان ها را اجراکنیم .
در ساختن قالب جسم ، خیلی مهم است که قالب محکم و سالم باشد زیرا قالب خشت وطلا نیست بلکه قالب انسان است  برای زایش و تولید.در صورت سالم ومحکم بودن قالب است که ما می توانیم به مشکلات خود فائق بیایم .
باید در سفر راسخ وبا اراده باشیم وبا تمام قوا حرکت کنیم تا به هدف برسیم 
مهمترین کار کنگره درمان اعتیاد است که یازده ماه طول می کشد وقالب ساخته شده در این یازده ماه خیلی مهم است که چه قالبی باشد .
ساختن قالب هم در صور پنهان است وهم در صور آشکار در سفر اول قالب در صور اشکار ودر سفر دوم در قسمت صور پنهان صورت میگیرد .چرا که هدف احیای انسان و بازسازی است و این فقط با عمل کردن به آموزشها اتفاق می افتد.یعنی همان شرکت در جلسات و مشارکت و مطالعه وادیها و گوش کردن به سی دی ها و در کل فرمانبردار بودن .
ساختن قالب بعد از آموزش اتفاق می افتد وبه عمل انسان بستگی دارد که دو چیز باعث شکل گیری قالب است: نیروی الهی وخواست عقلانی برای کسانی که خواهان ریزش هستند .اگر خواست عقلانی داشته باشیم سپس طبق قانون کائنات نیروهای الهی یکی پس از دیگری به کمک ما می‌آیند در واقع امدادهای غیبی همین است.
ما قرار است که دوباره فرمانروایی جسم خود را از اهریمن پس بگیریم که همان اختیار است  چون در بیراهه ها و تاریکی های اعتیاد  خیلی چیزها را از دست دادیم مثل اختیار ،حق انتخاب ،زندگی آرام، عشق،عقل و... که به واسطه ی بد بینی وناامیدی از دست رفته است . با بالا بردن سطح دانایی وآموزش وعمل کردن به آن این امر امکان پذیر می باشد .
امیدوارم همه ما تبدیل به قالب های محکم و استواری شده باشیم که در برابر سختی ها و مشکلات بتوانیم حرکت کنیم و مهمتر اینکه با محبت به انسانها خدمت کنیم.نوشته شده در دوشنبه 13 شهریور 1396 ساعت 11:30 ق.ظ توسط همسفر سمیه چمانه نظرات |


(تعداد کل صفحات:[cb:pages_total]) [cb:pages_no]
Template By : idealweb
قدرت گرفته از : mihanblog