تبلیغات
وبلاگ همسفر سمیه چمانه - خلاصه گزارش عملکرد لژیون روز دوشنبه96/6/13. سی دی عقل و ایمان
وبلاگ همسفر سمیه چمانه

با حرکت راه نمایان می شود

  تبدیل درختی فرسوده به درختی محکم و استواردر ابتدا جلسه به مشارکت گذاشته شد .
همسفر رقیه :
تا حدی اشتباهات بچه ها در اوایل سفر اول قابل بخشش است ومی توان از آن چشم پوشی کرد . به دلیل نادانی ونا آگاهی ها وبه خاطر ندانستن است که اشتباه می کنند ولی وقتی سفر می کنند وآموزش می بینند اشتباهات انها هم کم کم ، کم میشود .ولی هنگامی که دانسته اشتباه می کنند باید ترمز دستی آنها را کشید وحتی در جای خود تلخی هم کرد . 
هنگامی که درست سفر میکنیم تغییرات در ما به خوبی اتفاق می افتد وبا این تغییرات تولد دوباره اتفاق می افتد وباید دقت کنیم که این تولد در کجا وچگونه اتفاق می افتد ،باید در بهترین جا وبه بهترین شکل صورت بگیرد .
یکی از مسائلی که در ترک های غیر اصولی دارد این است که افراد خواهان درمان  تعادل لازم را ندارند وبا کوچکترین مشکل لغزش می کنند وهمه چیز از نو شروع می شود ولی در کنگره اینگونه نیست  هرکس که با روش dstسفر می کنند و روی برنامه هستن خیلی خوب سیستم ایکس انها به تعدل می رسد ودر مان واقعی اتفاق می افتد وحتی بزرگترین مشلات هم نمی تواند انها را وادار به مصرف مواد کند .
انسانها در کنگره باید تبدیل به الگو شوند الگویی که بدون نقص است واگر هم نواقصی است باید برطرف شود .
واین الگو باید قابل اجرا برای همه باشد .

همسفر نسرین :

مسافرانی که مواد مصرف می کنند مانند کسانی هستند که باسرعت زیادی در حال رانندگی هستند که به یک دو راهی می رسند که باید تصمیم بگیرند که از کدام مسیر بروند (که باید با سرعت این راه را طی کنند ،یاسرعت خود را کم کنند واهسته حرکت کنند ).
مسیر درمان در کنگره به صورت تدریجی است واحتیاج به زمان کافی دارد، درست مثل کاشت گندم .این روش یک شگفتی در وجود انسان به وجود می آورد که قابل درک نیست .در این روش سیستم ایکس به تعادل می رسد وباعث تغییر صفات در انسان میشود وبه دنبال آن تغییر ایجاد میشود .وبهترین جایگاه را از نظر شخصیتی به انسانها می دهد .
رهجو باید به حرف راهنما گوش کند وفرمانها را به درستی اجرا کند واین کار باعث میشود که به تکامل برسد .
با عقل وایمان می توانیم به تمامی مشکلات خود غلبه کنیم وکسانی که ایمان دارند تمام تلاش خود را برای حل آن میکنند واین کار باعث به وجود آمدن شهامت می شود .

همسفر زهرا:

در کنگره سفر مسافران وهمسفران مثال ماشینی است که از یخبندان عبور می کند ، پس باید با دقت وصبوری صورت بگیرد در غیر این صورت باعث سقوط می شود وخیلی خطرناک است .
راه ضد ارزش ها به سمت ارزش ها باید به آرامی صورت بگیرد تا نتیجه کار خوب باشد .
شاید تخریب بین مصرف کنندگان فرق داشته باشد ولی در هر حال همه مصرف کننده هستند ومانند درخت پوسیده می مانند .
کسانی که در کنگره فرمانبردار هستند به رهایی می رسند وحال خوش راتجربه می کنند .

همسفر سودابه :

در شروع سفر باید اصول عقل وایمان را رعایت کنیم تا به شهامت برسیم وهنگامی که به شهامت رسیدیم دیگر ترسی از انجام دادن کاری که ارزشمند است نداریم .
فرق بین اولیا ی خداوند وانسانهای دیگر این است که آنها صبور هستند وضعف دیگران را به رخشان نمی کشند .وخیلی صبور هستند .

سلام دوستان سمیه هستم همسفر :

اساس کار کنگره مثلث (عقل،ایمان ،محبت )است .
که ما در مورد عقل وایمان صحبت می کنیم .
استاد به آقای مهندس می گویند که سرعت ویخبندان را در پیش رو دارند که یخبندان وسرما نشانه بی حسی وسختی ها وموانع راه هست و اینکه باید راهی را که انتخاب می کنیم منطقی و درست باشد که سرعت نشانه غلط بودن روش است که انسانهای زیادی می خواهند با سرعت مواد خود را قطع کنند یا راه درستی را بلد نیستند که به در مان برسند .
واز زمانی که انتخاب کردیم که می خواهیم درمان شویم تجربه های زیادی کسب کردیم مانند رفتن به کمپ یا سم زدایی ویا با متادن  که همه ی این راهها مانند رانندگی با سرعت بالا بود .
ولی رانندگی با سرعت مطمئنه مانند روش dst است که یازده ماه به طول می انجامد ونتیجه خوبی در بر دارد .
روش dst  کلید عبور از منطقه یخ بندان است ومثال ها مانند تابلو های راهنمایی به ما کمک می کنند که مسیر را راحت تر طی کنیم ومفاهیم رابهتر درک کنیم .
در این سفر شگفتی های زیادی برایمان اتفاق می افتد مثل تغییراتی که به مرور زمان برایمان اتفاق می افتد مانند بالا رفتن نقطه ی تحمل وباز شدن حس ها .
در سفر تغییرات کم کم صورت میگیرد وبا رهایی تولد دوباره  اتفاق می افتد .
همیشه در سفر وزندگی مشکلات هستند ونیرو های باز دارنده نیز هستند وجسم ناسالم نیز هست ولی همه ی اینها باید در ذهن بایگانی گردد.
زمانی که به رهایی میرسیم لذت آن وصف ناپذیر است وبا رهایی یک منبع انرژی بدست می آوریم که می توانیم آن انرژی را به دیگران انتقال بدهیم .
وکسی که رها میشود نوید دهنده ی این است که می شود در شصت درجه زیر صفر هم شکوفه زد به شرط اینکه اصول را رعایت کنیم .
رعایت اصول یعنی: رعایت قوانین وفرمانبرداری ، وباعث می شود که شهامت پیدا کنی واین شهامت نشانه ی به تکامل رسیدن عقل وایمان است ودر نهایت ازیک  درخت پوسیده وموریانه زده به یک درخت تنومند تبدیل میشوی.

نوشته شده در یکشنبه 19 شهریور 1396 ساعت 10:29 ق.ظ توسط همسفر سمیه چمانه نظرات |


(تعداد کل صفحات:[cb:pages_total]) [cb:pages_no]
Template By : idealweb
قدرت گرفته از : mihanblog